Tajski Masaż Stóp i Nóg Looking for a beauty

Tajski masaż nóg
Trafiając do każdego z salonów naszej sieci tajskiego masażu masz pewność, że zabieg, który dla Ciebie wykonujemy jest kombinacją wiedzy i umiejętności szlifowanych od setek lat. A to wszystko bez wyjeżdżania w dalekie podróże…
Siła oraz technika zabiegu są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, w związku z czym masaż zawsze będzie wyglądał inaczej, tak jak różni się organizm każdego z nas. Cechą charakterystyczną prawdziwego masażu tajskiego jest użycie przez masażystów rąk, łokci, stóp i przedramion. Dzięki takiej różnorodności i indywidualnemu dostosowaniu tempa zabiegu poczujesz jak poszczególne sekwencje masażu wpływają na kolejne masowane części ciała: w tym wypadku stopy, łydki, uda i pośladki.
Zróżnicowanie elementów masażu tajskiego pozwala ciału odzyskać większą mobilność. Klasyczny masaż tajski daje wyraźnie odczuwalny efekt „naładowania” pozytywną energią, który utrzymuje się nawet do kilku dni po masażu.
Zabieg ten aktywizuje pracę całego organizmu. Wspomaga wydalanie toksyn, poprawia sen, usuwa odczucie „ciężkich nóg” i poprawia ukrwienie. Wzmaga procesy trawienne, uaktywnia pracę gruczołów limfatycznych, systemu hormonalnego i centralnego systemu nerwowego.
Nasze nogi są naszym skarbem, to one prowadzą nas przez ścieżki życia, a przychodząc do salonu masażu tajskiego Khai Thai  Rybnik dokonujesz kroku we właściwym kierunku 🙂 Twoje nogi Ci podziękują.