Balijski Masaż Stóp i Nóg Looking for a beauty

Balijski masaż stóp i nóg w Rybniku !

Codzienność zostaw za drzwiami i pozwól nam przenieść się w świat odprężenia, wypoczynku i cudownego rozluźnienia. Salon masażu tajskiego i balijskiego w Rybniku to świat spokojnej muzyki, przytłumionego światła i niezwykłej przyjemności, jaką daje przygotowany specjalnie pod Twoje potrzeby jeden z naszych masaży.
Jeśli zatem od jakiegoś czasu odczuwasz, jakby Twoje stopy były “ciężkie”, masz problemy z chodzeniem bądź chcesz usprawnić krążenie, masaż stóp i nóg jest dla Ciebie świetnym, zdrowym i relaksującym rozwiązaniem. Masaż nawiązuje do tradycyjnych technik leczniczych. Jest połączeniem trzech elementów: akupresury, aromaterapii i refleksoterapii. Jego istotą jest dynamiczne uciskanie i rozmasowywanie ciała.
Wysoka skuteczność masażu balijskiego sprawia, że coraz więcej osób decyduje się z niego skorzystać. Oddziaływanie na skórę poprzez uciskanie, gładzenie oraz rozciąganie pozytywnie wpływa na samopoczucie oraz doskonale relaksuje. Jeśli szukasz masażu o szerokim spektrum działania, z pewnością wybór powinien paść na masaż balijski, w tym przypadku balijski masaż nóg jaki wykonujemy w salonie masażu tajskiego i balijskiego Rybnik