Masaż Lomi Lomi Looking for a beauty

Masaż Lomi Lomi w Rybniku

Ten tradycyjny hawajski masaż cieszy się w ostatnich latach coraz większą popularnością w naszym kraju. To i tak dosyć późno. Świat poznał go w drugiej połowie XX wieku. Jego inne nazwy to m.in. „masaż troskliwych rąk” i „masaż kochających rąk”. Te określenia dają już nam pewną zapowiedź doznań, jakie może zapewnić nam taki zabieg.

Lomi lomi to bardzo intensywny masaż. Zapewnia przede wszystkim uczucie błogości i odprężenie. W tradycji hawajskiej ciało było traktowane przede wszystkim jako świątynia duszy. Dlatego, jeśli chcemy zadbać o swoją formę psychiczną, nie możemy zapominać o naszej fizyczności. O ciało, zdaniem Hawajczyków, należy się troszczyć i dbać. Masaż lomi lomi jest jednym ze sposobów, które nam w tym pomogą.
Na Hawajach lomi lomi symbolizuje zmiany na lepsze i duchową transformację. Zabieg był więc symbolicznym rytuałem przejścia przed początkiem nowego etapu życia. W niektórych przypadkach trwał wiele godzin, a nawet dni! Często temu rytuałowi towarzyszyły tańce i śpiewy.
To może brzmieć bardzo zachęcająco dla osób, które czują, że potrzebują zmian. Skoro kiedyś rytuał ten zapewniał Hawajczykom dobry start, to może i w naszym przypadku pomoże?
Jakie efekty gwarantuje masaż lomi lomi? To przede wszystkim:

-pobudzenie krążenia krwi
-wspomaga trawienia i przemianę materii
-poprawia jędrność skóry
-zwiększa elastyczność stawów
-zmniejszenie napięcia mięśni
Do tego dochodzi rozluźnienie i relaks. Jest to więc bardzo dobra opcja dla osób zapracowanych i żyjących w stresie.

Od teraz możecie poczuć zbawienne działanie tego niesamowitego masażu bez wyjazdu na Hawaje. Wystarczy odwiedzić nasz salon masażu tajskiego i balijskiego w Rybniku na Śląsku 🙂