Masaż nóg z refleksologią Looking for a beauty

Masaż stóp z refleksologią Rybnik, Śląsk

Masaż stóp z refleksologią
Leczniczy masaż stanowiący połączenie akupresury i ajurwedy, obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie „ciężkich nóg”. Wpływa również na procesy trawienne, system hormonalny, gruczoły limfatyczne i centralny system nerwowy. Dla utrzymania balansu organizmu masowane są również inne części ciała, jednakże zdecydowanie krócej. W trakcie masażu stosowana jest ziołowa maść, która wspomaga naturalny proces leczenia. W naszym salonie masażu tajskiego i balijskiego w Rybniku wykonywany jest na wyjątkowo wygodnych i komfortowych fotelach, a osoba masowana pozostaje w niekrępującym ruchów ubraniu (luźna koszulka oraz spodenki tzw. fisherman pants), dostępnym w salonach Khai Thai.
Masażysta za pomocą dłoni, palców i drewnianego grubego patyczka stosuje różne techniki stymulujące strefy refleksyjne na stopach i łydkach.
Tajski masaż stóp szczególnie zalecany jest dla osób narażonych na nadmierne obciążenie stóp (np. praca stojąca, niektóre dziedziny sportu, otyłość), a także po długotrwałym wysiłku czy w stanie zmęczenia organizmu bez wyraźnej przyczyny.
Wśród wielu korzyści, najważniejszymi są:
-odtruwanie organizmu z toksyn
-łagodzenie uczucia tzw. ciężkich nóg
-poprawa jakości snu i ogólnego samopoczucia
-stymuluje działanie wielu organów wewnętrznych